ALTER S.A. z kolejną nagrodą - ZŁOTY MEDAL POLEKO 2010

2010-11-30

Prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych, nowych urządzeń, rozmowy biznesowe prowadzone na stoisku, mnóstwo Klientów oraz ZŁOTY MEDAL POLEKO 2010 - tak właśnie wyglądała tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska.

W dniach 23-26 listopada 2010 po raz kolejny ALTER S.A. zaprezentowała swoje osiągnięcia na stoisku firmowym podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2010 w Poznaniu.

Targi te to nie tylko spotkania profesjonalistów branży ekologicznej, ale również ważne dla nas targowe wydarzenie, które gromadzi setki naszych Klientów. Zwiedzający naszą ekspozycję mieli okazję zapoznać się z prezentowanymi przez nas najnowszymi produktami z zakresu stacjonarnej i przenośnej aparatury do mierzenia i wykrywania gazów.  Prezentowane urządzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Niewątpliwie bezkonkurencyjnym eksponatem okazał się System Monitorowania Gazów MSMR-16 wraz z głowicami pomiarowo-detekcyjnymi MGX-70 oraz GDX-70.

Walory techniczne i funkcjonalne tego systemu docenili nie tylko zwiedzający, ale przede wszystkim kapituła konkursowa, która uhonorowała ten system prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym najlepszym targowym produktom tzn., ZŁOTYM MEDALEM MTP POLEKO 2010.    

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom za odwiedzenie naszego stoiska. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów w roku 2011.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję