Rodzinny Piknik w Bytyniu

2015-07-03

Firma Alter SA aktywnie włącza się w inicjatywy i wydarzenia, które budują więzi i relacje na poziomie lokalnej społeczności. W minionym miesiącu przyłączyliśmy się do organizacji Rodzinnego Pikniku w szkole podstawowej w Bytyniu.

Piknik dla rodzin dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej w Bytyniu był doskonałą okazją do tego, by w miłej i sympatycznej atmosferze spędzić sobotnie popołudnie. Oprócz pokazów grupy teatralej piknik odwiedzili również strażacy, którzy zaprezentowali sprzęt do gaszenia pożarów oraz sami stali się nie lada atrakcją dla najmłodszych. Na scenie zaprezentowały się także grupy uczniowskie oraz adepci sekcji karate.

podziękowaniaFirma Alter SA serdecznie gratuluje organizatorom pomysłu oraz udanej realizacji pikniku. Jednocześnie cieszymy się, że również nasz wkład w jego organizację został doceniony. Dziękujemy.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję