Aktualności

ALTER S.A. - Rzetelny Pracodawca 2016

2016-11-08

W dniach 27-28 października w Lublinie, ALTER S.A. była uczestnikiem IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Jest to jedno z największych wydarzeń biznesowo-gospodarczych w Polsce. Podczas Kongresu spotkało się ponad tysiąc uczestników z całego kraju.

Motywem przewodnim czwartej edycji Kongresu była synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce. W Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz Targach Lublin zgromadziły się osoby zajmujące najwyższe szczeble w swoich instytucjach, dzięki czemu rozmowy toczące się w trakcie spotkania i wypracowane rozwiązania mogą zostać przełożone na działania praktyczne i zaowocować nawiązaniem długofalowych kontaktów.

Podczas Kongresu ALTER S.A. została nagrodzona statuetką RZETELNY PRACODAWCA 2016. Jest to prestiżowe wyróżnienie, stanowiące potwierdzenie rzetelności i przejrzystości działania firmy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij