Aparatura kontrolno-pomiarowa Alter
mierniki, detektory, czujniki gazu i biogazu

Witamy na oficjalnej witrynie internetowej przedsiębiorstwa ALTER S.A. Od 30 lat działamy z sukcesami w obszarze urządzeń i systemów do mierzenia i wykrywania gazów, zapewniając ochronę zdrowia i życia ludzkiego. Jesteśmy cenioną marką na rynku polskim, oferującą najwyższej jakości urządzenia produkowane w oparciu o obowiązujące normy. Potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług jest spełnianie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2009.

Rozwijamy swoją ofertę wykorzystując najnowsze technologie i dostosowując ją do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciągłe inwestycje w rozwój i kapitał ludzki. Przez wszystkie lata działalności naszej firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie i specjalistyczne umiejętności, aby móc obecnie zastosować najnowocześniejsze standardy produkcji. To natomiast wpływa na zaufanie, którym obdarzyła nas rzesza zadowolonych Klientów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

jakość
precyzja
niezawodność
doświadczenie
zaufanie
Gas Hunter II

Urządzenie stanowi nowość w naszej ofercie przenośnych mierników gazu. Jest mały i poręczny, a jednocześnie funkcjonalny i zaawansowany technologicznie.

zobacz więcej
Alter sponsorem KK Tarnovia Alter Energia
Partners

Co roku słyszymy o przykrych wypadkach zatruciem tlenkiem węgla - popularnym czadem. Co zatem zrobić, by się zabezpieczyć, o czym warto pamiętać, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich?

Rozwiązania dedykowane