Jubileusz 30-lecia

Dla ALTER S.A. rok 2018 to czas wyjątkowy ze względu na jubileusz 30-lecia działalności. Jest to czas podsumowania trzech dekad pracy, jak również wyznaczania planu rozwoju na kolejne lata.

Precyzja, solidność, jakość oraz śmiałość w podejmowaniu kierunków rozwoju to cechy, które przez 30 lat napędzały Pracowników do takiego działania, by praca stała się pasją. Bez najmniejszych kompleksów, w gronie zagranicznej konkurencji, prezentujemy dziś najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie urządzenia -URZĄDZENIA, KTÓRE PRACUJĄ NA TWOJE BEZPIECZEŃSTWO.

Obchody jubileuszu ALTER S.A. to ciekawie zapowiadający się rok. Aby i Państwo mogli świętować go razem z nami, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla Partnerów i Klientów. Zapraszamy do wspólnej zabawy oferując między innymi ciekawe promocje i konkursy.

Zapraszamy do świętowania razem z nami!


Alter - prezentacja firmy

Jubileuszowe promocje

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję