Promocja: najstarsze urządzenie firmy ALTER

Szukamy najstarszego na rynku urządzenia firmy ALTER.

Dla uczestników promocji przygotowaliśmy Domowe Alarmy Gazowe.

W związku z trwającymi obchodami naszego jubileuszu 30-lecia chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w specjalnej promocji, w której poszukujemy najstarszego na rynku urządzenia marki ALTER. Prosimy sprawdzić, czy posiadają gdzieś jeszcze Państwo dawne urządzenia zakupione lata temu. Jeśli tak - prosimy zrobić:

  • zdjecie urządzenia,
  • zdjęcie, na którym widać nr fabryczny, lub inny dokument potwierdzający rok produkcji.

Terminy

Promocja trwa od 16.10.2018r. do 16.11.2018r. Ogłoszenie laureatów promocji nastąpi w środę 21.11.2018r.

Warunki udziału

Warunkiem udziału w promocji jest akceptacja regulaminu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.altersa.pl/jubileusz-30-lecia/promocja-najstarsze-urzadzenie-firmy-alter.html poprzez podanie danych kontaktowych osoby uczestniczącej w promocji oraz fotografii zgłaszanego urządzenia.

W promocji wyłonionych zostanie pięć najstarszych urządzeń spośród nadesłanych zgłoszeń, a uczestnicy promocji zgłaszający te urządzenia otrzymają możliwość zakupu Domowego Alarmu Gazowego firmy ALTER S.A. w promocyjnej cenie 1 pln netto.

Regulamin promocji
Regulamin promocji "Najstarsze urządzenie firmy ALTER"

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję