Oferujemy produkty, które ułatwią wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz napraw wykrywaczy gazu. W naszym asortymencie dostępne są rozwiązania wykorzystywane przez specjalistów w branży i im też dedykowane. Proponujemy bowiem akcesoria do mierników gazów oraz czadu. Wśród oferowanych produktów znajduje się między innymi bardzo praktyczny sygnalizator tlenku węgla (czadu) i gazu. Ponadto oferujemy specjalne zasilacze i konwertery. Dla zagwarantowania natomiast wygody przygotowaliśmy poręczną walizkę transportową – zabezpieczającą urządzenia przenośne.

Asortyment akcesoriów w naszej ofercie stale poszerzamy, wprowadzając nowe sygnalizatory, konwertery, a także inne funkcjonalne produkty, które będą przydatne w pracy specjalistów. Dbamy o tworzenie nowoczesnych rozwiązań, opartych na najlepszych jakościowo materiałach.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję