Tablica świetlna jest elementem dodatkowym systemów detekcyjnych gazów. Może ona współpracować zarówno z systemami detekcji gazów toksycznych w garażach podziemnych, jak i innymi. Jej zadaniem jest wygenerowanie świetlnego, oraz dodatkowo, akustycznego sygnału ostrzegawczego przed niebezpieczeństwem wystąpienia zagrożenia gazami toksycznymi, wybuchowymi lub ubytkiem tlenu.

Napis na tablicy może być standardowy lub uzależniony od konkretnego zagrożenia oraz ostrzeżenia potencjalnych osób mogących znaleźć się w niebezpiecznej strefie. Standardowe treści napisów to: „NIE WJEŻDŻAĆ NADMIAR SPALIN”, „OPUŚCIĆ GARAŻ NADMIAR SPALIN”, „NIE WCHODZIĆ NADMIAR SPALIN”. Na życzenie wykonujemy inne treści napisów na tablicy, dostosowane do wymagań użytkownika.


Biblioteka - dokumenty produktowe
Wybrane inne produkty z tej kategorii

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij