Wyszukuj urządzenia ze względu na wykrywane medium

wszystko
O2
CO
H2
H2S
CH4 (Metan)
C2H2 (Acetylen)
C2H4 (Etylen)
C3H8 (Propan)
C4H10 (Butan)
C6H14 (Heksan)
C8H10 (Ksylen)
Cl2
CO2
HCl
NH3 (Amoniak)
NO
NO2
SO2
C3H6O (Aceton)
Czynniki chłodnicze
LPG
LZO (Lotne Związki Organiczne)
O3 (ozon)
C2H4O (Tlenek etylenu)
Opary benzyny
HCN (Cyjanowodór)
PH3 (Fosforowodór)
THT
C2H5OH (Etanol)
Octany
Styren
Toluen

Oferowane przez ALTER SA detektory i czujniki gazu przeznaczone są do pracy z różnymi rodzajami gazów i substancji lotnych. Powyższy podział został przygotowany ze względu na typ wykrywanego medium. Nasze detektory jak również głowice pomiarowe są w stanie dokonywać pomiaru ponad 30-tu różnych gazów i substancji lotnych. Wiele z nich jesteśmy w stanie zaprogramować tak, by dokonywały pomiarów wskazanych przez Państwa mediów.

Wśród najcześciej wybieranych jest np. najnowsza głowica pomiarowo-detekcyjna GDX-80, która jest w stanie mierzyć stężenie 31 różnych związków i w przypadku wykrycia niebezpiecznego poziomu przekraczającego umowny próg - zgłaszać takie przekroczenia wszczynając alarm.

Dla domowych zastosowań - do pomiaru gazu ziemnego lub LPG, oraz pomiaru tlenku węgla (czadu) - doskonale sprawdzi się DAG - domowy alarm gazowy. Niewielkie rozmiary oraz wbudowana sygnalizacja przekorczenia dopuszczalnych poziomów tych gazów sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zapewniania bezpieczeństwa domowej kotłowni.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję