Oferowane przez nas systemy stacjonarne pozwalają na pomiar gazów toksycznych, wybuchowych, tlenu, biogazu. Urządzenia umożliwiają wykrycie w otoczeniu nadmiernego stężenia niebezpiecznych gazów, o czym informują poprzez sygnalizację akustyczną i optyczną. W naszym asortymencie dostępne są stacjonarne detektory gazu w kilku interesujących modelach, odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań.

Proponujemy w sprzedaży sprzęt, dzięki któremu możliwa jest analiza biogazu oraz jego pomiar. Proponujemy duży wybór profesjonalnych rozwiązań, dedykowanych do różnych warunków i pracujących w różnych trybach – w zależności od bieżących potrzeb. Systemy są proste w montażu oraz eksploatacji. Ponadto oferujemy doradztwo w zakresie doboru najbardziej optymalnego rozwiązania. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo dobrać najlepszy detektor tlenku węgla do indywidualnych potrzeb.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję