Analizator AG-BIO jest urządzeniem pozwalającym na ciągły lub okresowy pomiar wybranych gazów w biogazie. Dzięki automatycznemu przygotowaniu próbki gazu oraz pomiarowi opartemu o nowoczesne czujniki analizator jest doskonałym rozwiązaniem dla różnego typu biogazowni.

Układ poboru gazu dostosowywany jest na etapie realizacji zamówienia do odpowiednich parametrów pracy na danym obiekcie. Biogaz może być pobierany za pomocą pompy lub bez niej. W zależności od potrzeb, próbka gazu jest osuszana i kilkakrotnie filtrowana. Przepływ gazu jest regulowany oraz kontrolowany za pomocą rotametru oraz elektronicznego czujnika przepływu.

Ilość, rodzaj mierzonych gazów oraz zakresy ustalane są indywidualnie. Możliwy jest jednoczesny pomiar do 8 gazów (CH4, CO2, O2, H2S oraz inne).

Urządzenie może pracować w trybie automatycznym lub ręcznym (pojedyncze pomiary na żądanie).

Analizator posiada wyjścia przekaźnikowe oraz cyfrowe łącze RS-485 z zaimplementowanym protokołem Modbus RTU.

Wszystkie pomiary, stany pracy, stany alarmowe lub awaryjne pokazywane są na wyświetlaczu LCD. Urządzenie posiada także diody sygnalizujące stany pracy oraz wewnętrzny sygnalizator akustyczny.


Biblioteka - dokumenty produktowe
Wybrane inne produkty z tej kategorii

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij