kategoria: Systemy stacjonarne
MZ-1
Moduł zamykania zaworu MZ-1
MZ-1

Przeznaczeniem modułu zamykania zaworu MZ-1 jest współpraca z urządzeniem wykonawczym, odcinającym dopływ gazu (elektrozawór odcinający). Sygnałem sterującym wyzwoleniem zaworu, może być sygnał "zwarcia", pochodzący od wyjść przekaźnikowych systemów nadrzędnych (np. MSMR-16, SDO, SMART) lub od przycisku ręcznego zamykania zaworu, znajdującego się na obudowie urządzenia. Urządzenie posiada lokalną sygnalizację stanu pracy oraz dla zaworów wyposażonych w czujnik pozycji, sygnalizację pozycji zaworu, z którym współpracuje. Moduł posiada także wyjście przekaźnikowe, które może odzwierciedlać pozycję zaworu lub stan awaryjny urządzenia.

Układ zasilany jest z sieci 230V AC/50Hz oraz wbudowanego, buforowanego zasilacza akumulatorowego, podtrzymującego pracę układu po zaniku zasilania sieciowego.


Biblioteka - dokumenty produktowe
Wybrane inne produkty z tej kategorii

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij