Nowości

Głowica pomiarowo-detekcyjna MGX-70/S

Ofertę stacjonarnych urządzeń do detekcji gazów poszerzyliśmy o nową głowicę pomiarową MGX-70/S pozwalającą dokonywać pomiarów stężenia gazów i cieczy palnych, toksycznych a także pomiar tlenu w strefach zagrożonych wybuchem 1 i 2.

Głowica współpracuje z jednostkami nadrzędnymi komunikując się z nimi sygnałem przekazywanym w postaci analogowej lub cyfrowej. Dodatkowo urządzenie pomiarowe zostało wyposażone w sygnalizację lokalną w postaci diod LED. MGX-70/S została wykonana z myślą o trudnych warunkach pracy. Ognioszczelna osłona dla elektrycznych obwodów głowicy pozwala na jej stosowanie w strefach zagrożenia wybuchem.

Głowica pomiarowo-detekcyjna może być wyposażona w szereg różnego typu czujników, W zależności od rodzaju i zakresu mierzonego medium.

Czytaj więcej

Głowica pomiarowo-detekcyjna MGX-70/S ALTER

GasHunter II OZON

Przenośny detektor ozonu pozwala szybko i precyzyjnie zmierzyć stężenie ozonu na danym terenie. Miernik ozonu GasHunter II OZON posiada wbudowaną sygnalizację akustyczno-optyczną i wibracyjną dzięki czemu jest niezwykle ergonomiczny i przydatny wszędzie tam, gdzie występuje stężenie ozonu podlegające pomiarom.

Zastosowane ogniwa litowo-jonowe pozwalają na wygodne korzystanie przez wiele godzin, a stan naładowania akumulatorów jest na bieżąco wyświetlany na wyświetlaczu urządzenia.

Detektor ozonu występuje w 3 zakresach pomiarowych:

  • 0-1 ppm (rozdzielczość pomiarowa 0,02 ppm)
  • 0-5 ppm (rozdzielczość pomiarowa 0,03 ppm)
  • 0-100 ppm (rozdzielczość pomiarowa 0,2 ppm)

Czytaj więcej

Miernik ozonu GasHunter II OZON

SMARTmaxi

Głowice typu SMARTmaxi przeznaczone zostały do pomiarów oraz detekcji niebezpiecznych stężeń gazów wybuchowych, par cieczy palnych oraz niektórych gazów toksycznych.

3 progi alarmowe dla tlenku węgla zgodnie z europejską normą PN‑EN 50545-1:2012

  • Próg 1 -30 ppm
  • Próg 2 -60 ppm
  • Próg 3 -150 ppm

Czytaj więcej

SMARTmaxi

Gas Hunter II - 3 zakresowy pomiar metanu

Miernik GasHunter II jest urządzeniem przenośnym, przeznaczonym do bezpośredniego pomiaru stężenia metanu w 3 zakresach: PPM, DGW oraz % objętości. Ponadto detekor może dokonywać pomiarów innych gazów w oparciu o elektrochemiczny czujnik.

W miernikach z 2- lub 3-zakresowym czujnikiem metanu wartości każdego zakresu wyświetlane są oddzielnie.

W mierniku 3-zakresowym metanu dostępne są następujące zakresy i rozdzielczości:

  • Zakres CH4: 10000ppm, rozdzielczość: 100ppm;
  • Zakres CH4: 100%DGW, rozdzielczość: 1%DGW;
  • Zakres CH4: 100.0%V/V, rozdzielczość: 0.1%V/V.
Czytaj więcej

GasHunter II - 3 zakresowy przenośny detektor gazów

AG BIO

Analizator AG-BIO jest urządzeniem pozwalającym na ciągły lub okresowy pomiar wybranych gazów w biogazie. Dzięki automatycznemu przygotowaniu próbki gazu oraz pomiarowi opartemu o nowoczesne czujniki analizator jest doskonałym rozwiązaniem dla różnego typu biogazowni.

Urządzenie, które wkrótce trafi do sprzedaży, może pracować w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym (wykonując jednostkowe pomiary na żądanie).

Czytaj więcej

AG BIO - automatyczny pomiar gazów w biomasie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję