Nowości

SMARTmaxi

Głowice typu SMARTmaxi przeznaczone zostały do pomiarów oraz detekcji niebezpiecznych stężeń gazów wybuchowych, par cieczy palnych oraz niektórych gazów toksycznych.

SMARTmaxi

3 progi alarmowe dla tlenku węgla zgodnie z europejską normą PN‑EN 50545-1:2012

  • Próg 1 -30 ppm
  • Próg 2 -60 ppm
  • Próg 3 -150 ppm

Czytaj więcej

Gas Hunter II - 3 zakresowy pomiar metanu

Miernik GasHunter II jest urządzeniem przenośnym, przeznaczonym do bezpośredniego pomiaru stężenia metanu w 3 zakresach: PPM, DGW oraz % objętości. Ponadto detekor może dokonywać pomiarów innych gazów w oparciu o elektrochemiczny czujnik.

W miernikach z 2- lub 3-zakresowym czujnikiem metanu wartości każdego zakresu wyświetlane są oddzielnie.

GasHunter II - 3 zakresowy przenośny detektor gazów

W mierniku 3-zakresowym metanu dostępne są następujące zakresy i rozdzielczości:

  • Zakres CH4: 10000ppm, rozdzielczość: 100ppm;
  • Zakres CH4: 100%DGW, rozdzielczość: 1%DGW;
  • Zakres CH4: 100.0%V/V, rozdzielczość: 0.1%V/V.
Czytaj więcej

AG BIO

Analizator AG-BIO jest urządzeniem pozwalającym na ciągły lub okresowy pomiar wybranych gazów w biogazie. Dzięki automatycznemu przygotowaniu próbki gazu oraz pomiarowi opartemu o nowoczesne czujniki analizator jest doskonałym rozwiązaniem dla różnego typu biogazowni.

AG BIO - automatyczny pomiar gazów w biomasie

Urządzenie, które wkrótce trafi do sprzedaży, może pracować w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym (wykonując jednostkowe pomiary na żądanie).

Czytaj więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję