Certyfikat Wiarygodności Biznesowej-prestiżowe wyróżnienie dla wiarygodnego kontrahenta

2011-10-11

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikatem tym po raz kolejny udzieliliśmy gwarancji, że jesteśmy wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich Państwa, że we wrześniu b.r. zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland, którym honorowane są wyłącznie firmy o najwyższej ocenie stabilności finansowej. Wyróżnienie tym certyfikatem, to gwarancja wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz znikomego poziomu zadłużenia i przeterminowanych płatności. 

Dokonana ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana została na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade®
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję